Egy izgalmas szakmai kihívás, ahol elismerik a targoncások munkáját
A verseny célja nem csupán az volt, hogy izgalmas és látványos feladatokon keresztül próbára tegye a résztvevőket, hanem az is, hogy méltó figyelmet és elismerést kapjanak azok a szakemberek, akik nap mint nap kulcsszereplői a logisztikai folyamatoknak. A verseny homlokvillás targonca kategóriában zajlott, a pályára lépéshez pedig előzetes elméleti előszűrésen kellett átesniük a jelentkezőknek – így alakult ki a végső, 30 fős mezőny.
Adrenalinfröccs, látványos feladatok, szoros küzdelem és kiemelkedő eredmények
A döntőbe jutott versenyzőket komoly kihívások várták: centiméter-pontos rakodás, szűk helyeken történő manőverezés és kreatív feladatok tették próbára a résztvevőket. A targoncaverseny legjobbja Nagy Richárd lett, aki 100.000 Ft-os fődíjjal gazdagodott! Richárd rendszeres résztvevője a Trans-Sped által szervezett targoncaversenyeknek, és immáron a harmadik alkalommal állhatott fel a dobogó legfelső fokára – ez kiemelkedő teljesítmény, amely szakmai felkészültségét és elkötelezettségét egyaránt bizonyítja. A 2. helyezett Geleta Attila lett, aki 75.000 Ft-ot, a 3. helyezett pedig Kovács Tibor lett, aki 50.000 Ft-ot vihetett haza.
A mezőnyben egy női versenyző is megmérette tudását, ezzel is bizonyítva, hogy a logisztikai szakma – amely hagyományosan férfiak által dominált ágazat – nőként is lehetőséget kínál a sikerre és nagyívű karrier építésére ezen a dinamikus és kihívásokkal teli területen.
Ezúton is gratulálunk minden versenyzőnek és résztvevőnek!
A szakma ünnepe – elismerés és közösségépítés
„A Trans-Spednél kiemelt figyelmet fordítunk munkatársaink megbecsülésére, szakmai elismerésére és a munkavállalói elégedettségre. A targoncakezelés nemcsak munka, hanem életérzés is, amihez mély szaktudás, felelősség és egy jó adag kreativitás is szükséges.” – nyilatkozta Bátki Sándor, a Trans-Sped operatív ügyvezető-helyettese.
A Trans-Sped hisz abban, hogy a szakmai kiválóság és a munkatársak jólétének támogatása kéz a kézben jár. A vállalat a tatai térségben közel 100 raktári dolgozót foglalkoztat, akik 50 emelőgép üzemeltetésével végzik napi munkájukat. A hazai logisztikai szektor élvonalába tartozó nagyvállalat számára a folyamatos szakmai fejlődés mellett kiemelt fontosságú a családbarát munkahelyi környezet megteremtése is.